C0603C330G5GALTU on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
KEMET
Varastossa: 3 204
Tekniset tiedot
Parannus
KEMET
Varastossa: 39 053
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Parametrisesti vastaava
Suora
Knowles Syfer
Suora
YAGEO
Varastossa: 829
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
33 pF ±2% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
C0603C330G5GALTU
DigiKeyn tuotenumero
399-C0603C330G5GALTUTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0603C330G5GALTU
Kuvaus
CAP CER 33PF 50V NP0 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C0603C330G5GALTU -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Matala ESL
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±2%
Paksuus (maks.)
0,034" (0,87mm)