C0603T330G5GCLTU
DigiKeyn tuotenumero
399-C0603T330G5GCLTUTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0603T330G5GCLTU
Kuvaus
33.0PF 50.0V
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33 pF ±2% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Matala ESL
Sarja
Luokitukset
COTS
Toleranssi
±2%
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,034" (0,87mm)