C0402C473K3RALTU
DigiKeyn tuotenumero
399-C0402C473K3RALTUTR-ND - Rullattu teippi (TR)
399-C0402C473K3RALTUCT-ND - Cut Tape (CT)
399-C0402C473K3RALTUDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0402C473K3RALTU
Kuvaus
CAP CER 0.047UF 25V X7R 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.047 µF ±10% 25V Keraamiset kondensaattorit X7R 0402 (1005 metrinen)
EDA/CAD-mallit
C0402C473K3RALTU -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,022" (0,55mm)