C0402C473K3RECTU
DigiKeyn tuotenumero
399-C0402C473K3RECTUTR-ND - Rullattu teippi (TR)
399-C0402C473K3RECTUCT-ND - Cut Tape (CT)
399-C0402C473K3RECTUDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0402C473K3RECTU
Kuvaus
CAP CER 0402 47NF 25V X7R 10%
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.047 µF ±10% 25V Keraamiset kondensaattorit X7R 0402 (1005 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
C0402C473K3RECTU -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,022" (0,55mm)