A768KS107M1HLAE030
DigiKeyn tuotenumero
399-A768KS107M1HLAE030TR-ND - Rullattu teippi (TR)
399-A768KS107M1HLAE030CT-ND - Cut Tape (CT)
399-A768KS107M1HLAE030DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
A768KS107M1HLAE030
Kuvaus
CAP ALUM POLY 100UF 20% 50V SMD
Tarkka kuvaus
100 µF 50 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 30mOhm 2000 tuntia @ 125°C
EDA/CAD-mallit
A768KS107M1HLAE030 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Rippelivirta matalalla taajuudella
95 mA @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
1.9 A @ 100 kHz
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,492" (12,50mm)
Kapasitanssi
100 µF
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm)
Toleranssi
±20%
Jännite – nimellinen
50 V
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
30mOhm
Päätuotenumero
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 125°C