A768EB107M1ELAS036
DigiKeyn tuotenumero
399-A768EB107M1ELAS036TR-ND - Rullattu teippi (TR)
399-A768EB107M1ELAS036CT-ND - Cut Tape (CT)
399-A768EB107M1ELAS036DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
A768EB107M1ELAS036
Kuvaus
CAP ALUM POLY 100UF 20% 25V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 µF 25 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 36mOhm 2000 tuntia @ 125°C
EDA/CAD-mallit
A768EB107M1ELAS036 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valmistaja
KEMET
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Sovellukset
Autoteollisuus
Rippelivirta matalalla taajuudella
62.75 mA @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
1.255 A @ 100 kHz
Koko/mitat
0,248" halk. (6,30mm)
Kapasitanssi
100 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,236" (6,00mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,260" pit. x 0,260" lev. (6,60mm x 6,60mm)
Jännite – nimellinen
25 V
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
36mOhm
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 125°C