A767MU226M2ALAE038
DigiKeyn tuotenumero
399-15653-2-ND - Rullattu teippi (TR)
399-15653-1-ND - Cut Tape (CT)
399-15653-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
A767MU226M2ALAE038
Kuvaus
CAP ALUM POLY 22UF 20% 100V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
22 µF 100 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 38mOhm 2000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
A767MU226M2ALAE038 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
112.5 mA @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
2.25 A @ 100 kHz
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,508" (12,90mm)
Kapasitanssi
22 µF
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,406" pit. x 0,406" lev. (10,30mm x 10,30mm)
Toleranssi
±20%
Jännite – nimellinen
100 V
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
38mOhm
Päätuotenumero
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C