A766KE397M0JLAE022
DigiKeyn tuotenumero
399-A766KE397M0JLAE022TR-ND - Rullattu teippi (TR)
399-A766KE397M0JLAE022CT-ND - Cut Tape (CT)
399-A766KE397M0JLAE022DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
A766KE397M0JLAE022
Kuvaus
CAP ALUM POLY 390UF 20% 6.3V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
390 µF 6.3 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 22mOhm 5000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
A766KE397M0JLAE022 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
161 mA @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
3.22 A @ 100 kHz
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,276" (7,00mm)
Kapasitanssi
390 µF
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm)
Toleranssi
±20%
Jännite – nimellinen
6.3 V
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
22mOhm
Päätuotenumero
Käyttöikä lämpötilassa
5000 tuntia @ 105°C