APXS6R3ARA391MH70G | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | APXS6R3ARA391MH70G |
Kuvaus | CAP ALUM POLY 390UF 20% 6.3V SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 32 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 390 µF 6.3 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 22mOhm 5000 tuntia @ 105°C |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | APXS6R3ARA391MH70G -mallit |
Kategoria | Käyttöikä lämpötilassa 5000 tuntia @ 105°C |
Valmistaja Chemi-Con | Toimintalämpötila -55°C – 105°C |
Sarja | Sovellukset Yleiskäyttöön |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rippelivirta korkealla taajuudella 3.22 A @ 100 kHz |
Osan tila Aktiivinen | Koko/mitat 0,315" halk. (8,00mm) |
Tyyppi Polymeeri | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,276" (7,00mm) |
Kapasitanssi 390 µF | Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko 0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm) |
Toleranssi ±20% | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite – nimellinen 6.3 V | Pakkaus / kotelo Säteittäinen, Purkki - SMD |
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 22mOhm |