A765MN687M1ALAE013
DigiKeyn tuotenumero
399-A765MN687M1ALAE013TR-ND - Rullattu teippi (TR)
399-A765MN687M1ALAE013CT-ND - Cut Tape (CT)
399-A765MN687M1ALAE013DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
A765MN687M1ALAE013
Kuvaus
CAP ALUM POLY 680UF 20% 10V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
680 µF 10 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 13mOhm 2000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
A765MN687M1ALAE013 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
241 mA @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
4.82 A @ 100 kHz
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,413" (10,50mm)
Kapasitanssi
680 µF
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,406" pit. x 0,406" lev. (10,30mm x 10,30mm)
Toleranssi
±20%
Jännite – nimellinen
10 V
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
13mOhm
Päätuotenumero
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C