A765KN687M0JLAE012
DigiKeyn tuotenumero
399-16502-2-ND - Rullattu teippi (TR)
399-16502-1-ND - Cut Tape (CT)
399-16502-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
A765KN687M0JLAE012
Kuvaus
CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
680 µF 6.3 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 12mOhm 2000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
A765KN687M0JLAE012 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
250 mA @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
5 A @ 100 kHz
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,394" (10,00mm)
Kapasitanssi
680 µF
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm)
Toleranssi
±20%
Jännite – nimellinen
6.3 V
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
12mOhm
Päätuotenumero
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C