0868AT43A0020001E
DigiKeyn tuotenumero
712-0868AT43A0020001ETR-ND - Rullattu teippi (TR)
712-0868AT43A0020001ECT-ND - Cut Tape (CT)
712-0868AT43A0020001EDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0868AT43A0020001E
Kuvaus
RF ANT 868MHZ CHIP SOLDER SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
868MHz Siru RF-antennit 858MHz – 878MHz -1dBi Juotostina Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
0868AT43A0020001E -mallit
Kategoria
Raitojen lukumäärä
1
Valmistaja
Johanson Technology Inc.
Paluuhäviö
-9,5dB
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vahvistus
-1dBi
Osan tila
Aktiivinen
Teho - maksimi
3 W
Taajuusryhmä
UHF (300MHz – 1GHz)
Terminointi
Juotostina
Taajuus (keskikohta/kaista)
868MHz
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Taajuusalue
858MHz – 878MHz
Korkeus (maks.)
0,031" (0,80mm)