FC-12M 32.7680KA-A5
DigiKeyn tuotenumero
114-FC-12M32.7680KA-A5TR-ND - Rullattu teippi (TR)
114-FC-12M32.7680KA-A5CT-ND - Cut Tape (CT)
114-FC-12M32.7680KA-A5DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FC-12M 32.7680KA-A5
Kuvaus
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz ±20ppm Kiteet 12,5pF 90 kOhms 2-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FC-12M 32.7680KA-A5 -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
90 kOhms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Valmistajan laitepakkaus
2-SMD (2,05x1,2)
Taajuus
32.768 kHz
Koko/mitat
0,081" pit. x 0,047" lev. (2,05mm x 1,20mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)
Kuormakapasitanssi
12,5pF