MM60-52B1-B1-R850
DigiKeyn tuotenumero
670-2274-2-ND - Rullattu teippi (TR)
670-2274-1-ND - Cut Tape (CT)
670-2274-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MM60-52B1-B1-R850
Kuvaus
CONN PCI EXP MIN FML 52POS 0.031
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
52 napainen Naaras liitin PCI Express Mini Card Kulta 0,031" (0,80mm)
Kategoria
Tuloste
Kaksi
Valmistaja
JAE Electronics
Ominaisuudet
Levyn ohjain
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, Suorakulma
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Terminointi
Juotostina
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Kortin tyyppi
PCI Express Mini Card
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Sukupuoli
Naaras
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
3,94µin (0,10µm)
Napojen lukumäärä
52
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Kortin paksuus
0,039" (1,00mm)
Materiaali - eristys
Kestomuovi
Rivien lukumäärä
2
Päätuotenumero
Jako
0,031" (0,80mm)