IL-AG5-18S-D3C1-view2
IL-AG5-18S-D3C1
IL-AG5-18S-D3C1
IL-AG5-18S-D3C1
DigiKeyn tuotenumero
670-2880-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IL-AG5-18S-D3C1
Kuvaus
CONN RCPT HSG 18POS 2.50MM
Tarkka kuvaus
18 Suorakulmaiset liittimet - kotelot Vastake Vihreä 0,098" (2,50mm)
Riviväli
0,118" (3,00mm)
Väri
Vihreä
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Jako
0,098" (2,50mm)