IL-AG5-16S-D3C1-A
IL-AG5-16S-D3C1-A
IL-AG5-16S-D3C1-A
DigiKeyn tuotenumero
670-1816-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IL-AG5-16S-D3C1-A
Kuvaus
CONN RCPT HSG 16POS 2.50MM
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
16 Suorakulmaiset liittimet - kotelot Vastake Vihreä 0,098" (2,50mm)
Kategoria
Rivien lukumäärä
2
Valm.
Riviväli
0,118" (3,00mm)
Sarja
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin terminointi
Puristin
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Vihreä
Liittimen tyyppi
Eristyksen materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Napojen lukumäärä
Huomaa
Kosketinosat myydään erikseen
Jako
0,098" (2,50mm)