DX07B024XJ1R1300
DigiKeyn tuotenumero
670-2849-2-ND - Rullattu teippi (TR)
670-2849-1-ND - Cut Tape (CT)
670-2849-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DX07B024XJ1R1300
Kuvaus
CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DX07B024XJ1R1300 -mallit
Toimintalämpötila
-30°C – 80°C
Virtaluokitus (ampeeria)
0,25A, 1,25A
Jännite – nimellinen
48V