DX07B024JJ1R1500
DigiKeyn tuotenumero
670-2795-2-ND - Rullattu teippi (TR)
670-2795-1-ND - Cut Tape (CT)
670-2795-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DX07B024JJ1R1500
Kuvaus
CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DX07B024JJ1R1500 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Ladonta
Valmistaja
JAE Electronics
Toimintalämpötila
-30°C – 80°C
Sarja
Porttien lukumäärä
1
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virtaluokitus (ampeeria)
0,25A, 1,25A
Osan tila
Aktiivinen
Jännite – nimellinen
48V