IXTY01N100D
DigiKeyn tuotenumero
238-IXTY01N100D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IXTY01N100D
Kuvaus
MOSFET N-CH 1000V 400MA TO252AA
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanava, tyhjennystyyppi 1000 V 400mA (Tc) 1,1W (Ta), 25W (Tc) Kiinnitys pintaan TO-252AA
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4,5V @ 25µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
5.8 nC @ 5 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
100 pF @ 25 V
Tehohäviö (maks.)
1,1W (Ta), 25W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
1000 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-252AA
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
0V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
80Ohm @ 50mA, 0V