IXTT88N30P
DigiKeyn tuotenumero
238-IXTT88N30P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IXTT88N30P
Kuvaus
MOSFET N-CH 300V 88A TO268
Valmistajan vakio toimitusaika
37 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 300 V 88A (Tc) 600W (Tc) Kiinnitys pintaan TO-268AA
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IXTT88N30P -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
5V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
180 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
6300 pF @ 25 V
Tehohäviö (maks.)
600W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
300 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-268AA
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
40mOhm @ 44A, 10V