IXTH80N20L
DigiKeyn tuotenumero
238-IXTH80N20L-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IXTH80N20L
Kuvaus
MOSFET N-CH 200V 80A TO247
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 200 V 80A (Tc) 520W (Tc) Läpivientiaukko TO-247 (IXTH)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
180 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
6160 pF @ 25 V
Tehohäviö (maks.)
520W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
200 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-247 (IXTH)
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
32mOhm @ 40A, 10V