IXTH64N10L2
DigiKeyn tuotenumero
IXTH64N10L2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IXTH64N10L2
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V 64A TO247
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 64A (Tc) 357W (Tc) Läpivientiaukko TO-247 (IXTH)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4,5V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
100 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
3620 pF @ 25 V
Tehohäviö (maks.)
357W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-247 (IXTH)
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
32mOhm @ 32A, 10V