IXTH16N10D2 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
IXYS
Varastossa: 458
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Infineon Technologies
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
N-kanava, tyhjennystyyppi 100 V 16A (Tc) 830W (Tc) Läpivientiaukko TO-247 (IXTH)
IXTH16N10D2
DigiKeyn tuotenumero
IXTH16N10D2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IXTH16N10D2
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V 16A TO247
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
64mOhm @ 8A, 0V
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
225 nC @ 5 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
5700 pF @ 25 V
Osan tila
Vanhentunut
Tehohäviö (maks.)
830W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-247 (IXTH)
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
0V