IXTA10P50P-TRL
DigiKeyn tuotenumero
238-IXTA10P50P-TRLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
238-IXTA10P50P-TRLCT-ND - Cut Tape (CT)
238-IXTA10P50P-TRLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IXTA10P50P-TRL
Kuvaus
MOSFET P-CH 500V 10A TO263
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
P-kanava 500 V 10A (Tc) 300W (Tc) Kiinnitys pintaan TO-263AA
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
50 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
2840 pF @ 25 V
Tehohäviö (maks.)
300W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
500 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-263AA
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
1Ohm @ 5A, 10V