IXFN50N120SIC
DigiKeyn tuotenumero
IXFN50N120SIC-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IXFN50N120SIC
Kuvaus
SICFET N-CH 1200V 47A SOT227B
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 1200 V 47A (Tc) Runkokiinnitys SOT-227B
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,4V @ 10mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
100 nC @ 20 V
Vgs (maks.)
+20V, -5V
Osan tila
Vanhentunut
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
1900 pF @ 1000 V
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
1200 V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-227B
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
20V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
50mOhm @ 40A, 20V