IXFH120N20P
DigiKeyn tuotenumero
IXFH120N20P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IXFH120N20P
Kuvaus
MOSFET N-CH 200V 120A TO247AD
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 200 V 120A (Tc) 714W (Tc) Läpivientiaukko TO-247AD (IXFH)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
5V @ 4mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
152 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
6000 pF @ 25 V
Tehohäviö (maks.)
714W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
200 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-247AD (IXFH)
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
22mOhm @ 500mA, 10V