IXFA180N10T2-TRL on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
IXYS
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
N-kanavatyyppi 100 V 180A (Tc) 480W (Tc) Kiinnitys pintaan TO-263 (D2PAK)
TO-263-D2PAK
IXFA180N10T2-TRL
DigiKeyn tuotenumero
238-IXFA180N10T2-TRLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IXFA180N10T2-TRL
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V 180A TO263
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
185 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
10500 pF @ 25 V
Tehohäviö (maks.)
480W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-263 (D2PAK)
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
6mOhm @ 50A, 10V