TC275TP64F200WDCKXUMA1
DigiKeyn tuotenumero
448-TC275TP64F200WDCKXUMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
448-TC275TP64F200WDCKXUMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-TC275TP64F200WDCKXUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TC275TP64F200WDCKXUMA1
Kuvaus
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP
Valmistajan vakio toimitusaika
42 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
TriCore™ AURIX™ Mikrokontrollerit IC 32-bittinen kolmiytiminen 200MHz 4Mt (4M x 8) FLASH PG-LQFP-176-22
EDA/CAD-mallit
TC275TP64F200WDCKXUMA1 -mallit
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Osan tila
Aktiivinen
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
3V – 5,5V
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Nopeus
200MHz