TC275T64F200WCAKXUMA1 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | TC275T64F200WCAKXUMA1 |
Kuvaus | IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | TriCore™ AURIX™ Mikrokontrollerit IC 32-bittinen kolmiytiminen 200MHz 4Mt (4M x 8) FLASH PG-LQFP-176-22 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | TC275T64F200WCAKXUMA1 -mallit |
Sarja | EEPROM:in koko 64K x 8 |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) | RAM-muistin koko 472K x 8 |
Osan tila Vanhentunut | Jännite - syöttö (Vcc/Vdd) 3V – 5,5V |
DigiKey voi ohjelmoida Ei vahvistettu | Datamuuntimet A/D 40x12b, 6 x Sigma-Delta |
Ydinprosessori TriCore™ | Oskillaattorin tyyppi Ulkoinen |
Ytimen koko 32-bittinen kolmiytiminen | Toimintalämpötila -40°C – 125°C (TA) |
Nopeus 200MHz | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |