TC275TP64F200WDCKXUMA1 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | TC275TP64F200WDCKXUMA1 |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | TriCore™ AURIX™ Mikrokontrollerit IC 32-bittinen kolmiytiminen 200MHz 4Mt (4M x 8) FLASH PG-LQFP-176-22 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | TC275TP64F200WDCKXUMA1 -mallit |
Osan tila Aktiivinen | Jännite - syöttö (Vcc/Vdd) 3V – 5,5V |
DigiKey voi ohjelmoida Ei vahvistettu | Datamuuntimet A/D 40x12b, 6 x Sigma-Delta |
Ydinprosessori TriCore™ | Oskillaattorin tyyppi Ulkoinen |
Ytimen koko 32-bittinen kolmiytiminen | Toimintalämpötila -40°C – 125°C (TA) |
Nopeus 200MHz | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |