TC275T64F200WCAKXUMA1
DigiKeyn tuotenumero
TC275T64F200WCAKXUMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
TC275T64F200WCAKXUMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TC275T64F200WCAKXUMA1
Kuvaus
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 176LQFP
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
TriCore™ AURIX™ Mikrokontrollerit IC 32-bittinen kolmiytiminen 200MHz 4Mt (4M x 8) FLASH PG-LQFP-176-22
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TC275T64F200WCAKXUMA1 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Ohjelmamuistin koko
Valm.
Ohjelmamuistin tyyppi
FLASH
Sarja
EEPROM:in koko
64K x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
RAM-muistin koko
472K x 8
Osan tila
Vanhentunut
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
3V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Datamuuntimet
A/D 40x12b, 6 x Sigma-Delta
Ydinprosessori
TriCore™
Oskillaattorin tyyppi
Ulkoinen
Ytimen koko
32-bittinen kolmiytiminen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Nopeus
200MHz