SPP17N80C3XKSA1
DigiKeyn tuotenumero
SPP17N80C3XKSA1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SPP17N80C3XKSA1
Kuvaus
MOSFET N-CH 800V 17A TO220-3
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 800 V 17A (Tc) 208W (Tc) Läpivientiaukko PG-TO220-3-1
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SPP17N80C3XKSA1 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
3,9V @ 1mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
177 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Putki
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
2320 pF @ 25 V
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Tehohäviö (maks.)
208W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
800 V