ISZ034N06LM5ATMA1
DigiKeyn tuotenumero
448-ISZ034N06LM5ATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
448-ISZ034N06LM5ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-ISZ034N06LM5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ISZ034N06LM5ATMA1
Kuvaus
MOSFET N-CH 60V 19A/112A TSDSON
Valmistajan vakio toimitusaika
61 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 60 V 19A (Ta), 112A (Tc) 2,5W (Ta), 83W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-TSDSON-8-26
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ISZ034N06LM5ATMA1 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,3V @ 36µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
53 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
3500 pF @ 30 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
2,5W (Ta), 83W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
60 V
Valmistajan laitepakkaus
PG-TSDSON-8-26
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
3,4mOhm @ 20A, 10V