ISC230N10NM6ATMA1 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Infineon Technologies
Varastossa: 7 907
Tekniset tiedot
N-kanavatyyppi 100 V 7,7A (Ta), 31A (Tc) 3W (Ta), 48W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-TDSON-8 FL
ISC230N10NM6ATMA1
DigiKeyn tuotenumero
448-ISC230N10NM6ATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ISC230N10NM6ATMA1
Kuvaus
TRENCH >=100V PG-TDSON-9
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ISC230N10NM6ATMA1 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
3,3V @ 13µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
9.3 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
690 pF @ 50 V
Tehohäviö (maks.)
3W (Ta), 48W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
PG-TDSON-8 FL
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
8V, 10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
23mOhm @ 10A, 10V