IQDH45N04LM6SCATMA1
DigiKeyn tuotenumero
448-IQDH45N04LM6SCATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
448-IQDH45N04LM6SCATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-IQDH45N04LM6SCATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IQDH45N04LM6SCATMA1
Kuvaus
OPTIMOS POWER MOSFETS 25 V - 150
Valmistajan vakio toimitusaika
61 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 40 V 58A (Ta), 611A (Tc) 3W (Ta), 333W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-WHSON-8-U02
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IQDH45N04LM6SCATMA1 -mallit
Kategoria
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
0,49mOhm @ 50A, 10V
Valm.
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,3V @ 1,449mA
Sarja
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
78 nC @ 4.5 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
12000 pF @ 20 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
3W (Ta), 333W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
40 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
PG-WHSON-8-U02
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V