IPT65R040CM8XTMA1
DigiKeyn tuotenumero
448-IPT65R040CM8XTMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
448-IPT65R040CM8XTMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-IPT65R040CM8XTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IPT65R040CM8XTMA1
Kuvaus
IPT65R040CM8XTMA1
Valmistajan vakio toimitusaika
34 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 650 V 67A (Tc) 390W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-HSOF-8
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IPT65R040CM8XTMA1 -mallit
Kategoria
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
40mOhm @ 25A, 10V
Valm.
Vgs(th) (maks.) @ Id
4,7V @ 680µA
Sarja
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
80 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
3796 pF @ 400 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
390W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
650 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
PG-HSOF-8
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V