IPT60R102G7XTMA1
DigiKeyn tuotenumero
IPT60R102G7XTMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
IPT60R102G7XTMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
IPT60R102G7XTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IPT60R102G7XTMA1
Kuvaus
MOSFET N-CH 600V 23A 8HSOF
Valmistajan vakio toimitusaika
48 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 600 V 23A (Tc) 141W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-HSOF-8-2
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IPT60R102G7XTMA1 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 390µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
34 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
1320 pF @ 400 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
141W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
600 V
Valmistajan laitepakkaus
PG-HSOF-8-2
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
102mOhm @ 7,8A, 10V