IPT020N13NM6ATMA1
DigiKeyn tuotenumero
448-IPT020N13NM6ATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
448-IPT020N13NM6ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-IPT020N13NM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IPT020N13NM6ATMA1
Kuvaus
TRENCH >=100V
Valmistajan vakio toimitusaika
34 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 135 V 29A (Ta), 297A (Tc) 3,8W (Ta), 395W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-HSOF-8-1
Kategoria
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
1,95mOhm @ 142A, 15V
Valm.
Vgs(th) (maks.) @ Id
3,5V @ 275µA
Sarja
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
207 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
14000 pF @ 68 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
3,8W (Ta), 395W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
135 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
PG-HSOF-8-1
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
8V, 15V