IPP65R095C7XKSA1
DigiKeyn tuotenumero
IPP65R095C7XKSA1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IPP65R095C7XKSA1
Kuvaus
MOSFET N-CH 650V 24A TO220-3
Valmistajan vakio toimitusaika
61 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 650 V 24A (Tc) 128W (Tc) Läpivientiaukko PG-TO220-3
EDA/CAD-mallit
IPP65R095C7XKSA1 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 590µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
45 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
2140 pF @ 400 V
Tehohäviö (maks.)
128W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
650 V
Valmistajan laitepakkaus
PG-TO220-3
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
95mOhm @ 11,8A, 10V