IPP022N12NM6AKSA1
DigiKeyn tuotenumero
448-IPP022N12NM6AKSA1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IPP022N12NM6AKSA1
Kuvaus
TRENCH >=100V
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 120 V 29A (Ta), 203A (Tc) 3,8W (Ta), 395W (Tc) Läpivientiaukko PG-TO220-3-1
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IPP022N12NM6AKSA1 -mallit
Kategoria
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
2,2mOhm @ 100A, 10V
Valm.
Vgs(th) (maks.) @ Id
3,6V @ 275µA
Sarja
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
141 nC @ 10 V
Pakkaustapa
Putki
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
11000 pF @ 60 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
3,8W (Ta), 395W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
120 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
PG-TO220-3-1
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
8V, 10V