IPN80R1K4P7ATMA1
DigiKeyn tuotenumero
IPN80R1K4P7ATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
IPN80R1K4P7ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
IPN80R1K4P7ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IPN80R1K4P7ATMA1
Kuvaus
MOSFET N-CH 800V 4A SOT223
Valmistajan vakio toimitusaika
48 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 800 V 4A (Tc) 7W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-SOT223
EDA/CAD-mallit
IPN80R1K4P7ATMA1 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
3,5V @ 70µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
10 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
250 pF @ 500 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
7W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
800 V
Valmistajan laitepakkaus
PG-SOT223
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
1,4Ohm @ 1,4A, 10V