IPN60R1K5CEATMA1
DigiKeyn tuotenumero
IPN60R1K5CEATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
IPN60R1K5CEATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
IPN60R1K5CEATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IPN60R1K5CEATMA1
Kuvaus
MOSFET N-CH 600V 5A SOT223
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 600 V 5A (Tc) 5W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-SOT223-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IPN60R1K5CEATMA1 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
3,5V @ 90µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
9.4 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
200 pF @ 100 V
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Tehohäviö (maks.)
5W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
600 V
Valmistajan laitepakkaus
PG-SOT223-3
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
1,5Ohm @ 1,1A, 10V