IPLT60R024CM8XTMA1
IPLT60R024CM8XTMA1
DigiKeyn tuotenumero
448-IPLT60R024CM8XTMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
448-IPLT60R024CM8XTMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-IPLT60R024CM8XTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IPLT60R024CM8XTMA1
Kuvaus
IPLT60R024CM8XTMA1
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 650 V 103A (Tc) 543W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-HDSOP-16-6
Kategoria
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
24mOhm @ 41,7A, 10V
Valm.
Vgs(th) (maks.) @ Id
4,7V @ 1,06mA
Sarja
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
122 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
5382 pF @ 400 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
543W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
650 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
PG-HDSOP-16-6
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V