IPLK60R360PFD7ATMA1
DigiKeyn tuotenumero
448-IPLK60R360PFD7ATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
448-IPLK60R360PFD7ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-IPLK60R360PFD7ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IPLK60R360PFD7ATMA1
Kuvaus
MOSFET N-CH 600V 13A THIN-PAK
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 600 V 13A (Tc) 74W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-TDSON-8-52
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IPLK60R360PFD7ATMA1 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4,5V @ 140µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
12.7 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
534 pF @ 400 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
74W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
600 V
Valmistajan laitepakkaus
PG-TDSON-8-52
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
360mOhm @ 2,9A, 10V