IPL60R360P6SATMA1
DigiKeyn tuotenumero
IPL60R360P6SATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
IPL60R360P6SATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
IPL60R360P6SATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IPL60R360P6SATMA1
Kuvaus
MOSFET N-CH 600V 11.3A 8THINPAK
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 600 V 11,3A (Tc) 89,3W (Tc) Kiinnitys pintaan 8-ThinPak (5x6)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IPL60R360P6SATMA1 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4,5V @ 370µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
22 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
1010 pF @ 100 V
Osan tila
Viimeinen ostohetki
Tehohäviö (maks.)
89,3W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
600 V
Valmistajan laitepakkaus
8-ThinPak (5x6)
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
360mOhm @ 4,5A, 10V