IPL60R185P7AUMA1
DigiKeyn tuotenumero
IPL60R185P7AUMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
IPL60R185P7AUMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
IPL60R185P7AUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IPL60R185P7AUMA1
Kuvaus
MOSFET N-CH 600V 19A 4VSON
Valmistajan vakio toimitusaika
48 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 600 V 19A (Tc) 81W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-VSON-4
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IPL60R185P7AUMA1 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 280µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
25 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
1081 pF @ 400 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
81W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
600 V
Valmistajan laitepakkaus
PG-VSON-4
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
185mOhm @ 5,6A, 10V