IPF018N10NM5LF2ATMA1
DigiKeyn tuotenumero
448-IPF018N10NM5LF2ATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
448-IPF018N10NM5LF2ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-IPF018N10NM5LF2ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IPF018N10NM5LF2ATMA1
Kuvaus
IPF018N10NM5LF2ATMA1
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 31A (Ta), 259A (Tc) 3,8W (Ta), 375W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-TO263-7-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IPF018N10NM5LF2ATMA1 -mallit
Kategoria
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
1,7mOhm @ 100A, 15V
Valm.
Vgs(th) (maks.) @ Id
3,9V @ 280µA
Sarja
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
206 nC @ 10 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
17000 pF @ 50 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
3,8W (Ta), 375W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
PG-TO263-7-3
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V, 15V