IPDD60R075CFD7XTMA1
DigiKeyn tuotenumero
448-IPDD60R075CFD7XTMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
448-IPDD60R075CFD7XTMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-IPDD60R075CFD7XTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IPDD60R075CFD7XTMA1
Kuvaus
MOSFET N-CH 600V 40A HDSOP-10
Valmistajan vakio toimitusaika
33 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 600 V 40A (Tc) 266W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-HDSOP-10-1
EDA/CAD-mallit
IPDD60R075CFD7XTMA1 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4,5V @ 570µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
51 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
2102 pF @ 400 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
266W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
600 V
Valmistajan laitepakkaus
PG-HDSOP-10-1
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
75mOhm @ 11,4A, 10V