IPD65R380E6ATMA1
DigiKeyn tuotenumero
448-IPD65R380E6ATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
448-IPD65R380E6ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-IPD65R380E6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IPD65R380E6ATMA1
Kuvaus
MOSFET N-CH 650V 10.6A TO252-3
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 650 V 10,6A (Tc) 83W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-TO252-3
EDA/CAD-mallit
IPD65R380E6ATMA1 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
3,5V @ 320µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
39 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
710 pF @ 100 V
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Tehohäviö (maks.)
83W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
650 V
Valmistajan laitepakkaus
PG-TO252-3
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
380mOhm @ 3,2A, 10V