IPD35N10S3L26ATMA1
DigiKeyn tuotenumero
IPD35N10S3L26ATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
IPD35N10S3L26ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
IPD35N10S3L26ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IPD35N10S3L26ATMA1
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V 35A TO252-31
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 35A (Tc) 71W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-TO252-3-11
EDA/CAD-mallit
IPD35N10S3L26ATMA1 -mallit
Kategoria
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
39 nC @ 10 V
Valm.
Vgs (maks.)
±20V
Sarja
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
2700 pF @ 25 V
Tehohäviö (maks.)
71W (Tc)
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
FET-tyyppi
Luokka
Autoteollisuus
Teknologia
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C